Leerkracht middenbouw groep 4 (of 5)

shutterstock_525889123
 • WTF 0,8 - 1
 • Vanaf 1 augustus 2024
 • School Toonladder Galecop
 • Locatie Nieuwegein
Margot Timmerman (directeur)
Margot Timmerman (directeur)

Margot zoekt een leerkracht die plezier heeft in werken in de middenbouw.

Ben jij een leerkracht die voortdurend op zoek is naar ontwikkeling? Die een veilige sfeer creëert waardoor onze leerlingen met plezier en zelfvertrouwen naar school gaan? Vind jij een gezellig en kundig team belangrijk? En heb je oog voor alle kinderen? Kom dan bij ons op de Toonladder Galecop werken!

Je kunt in ons fijne team vier of vijf dagen per week aan de slag groepsleerkracht. Of jij nou een typische middenbouwer bent of van alle markten thuis, als jij staat voor uitstekend onderwijs in een fijne sfeer, dan pas je helemaal bij ons. Er staan altijd collega’s uit de andere middenbouwgroepen voor je klaar om met je samen te werken en we zijn hard op weg om een professionele leergemeenschap te worden, dus je staat er nooit alleen voor. Dat laatste geeft je bovendien de kans om als professional ook zelf te blijven groeien.

Kom in ons team!
Haal jij het beste uit je leerlingen, je collega’s en jezelf? Sta jij voor uitstekend onderwijs en voortdurende ontwikkeling? Dan ben ik op zoek naar jou! Het team van de Toonladder Galecop staat te popelen om jou te ontmoeten en samen met jou aan de slag te gaan.

Toonladder Galecop in het kort
Op de Toonladder Galecop leggen we de basis voor een mooie toekomst voor onze leerlingen. Ons onderwijs is helemaal van nu, met Engels vanaf groep 1, een moestuin in groep 5 en 6, en lessen die op papier én digitaal verwerkt worden. Na acht jaar basisschool slaan onze leerlingen met vertrouwen hun vleugels uit met de kennis en de vaardigheden die zij nodig hebben voor hun toekomst.

Wij zijn op zoek naar leerkrachten die:

 • ​een afgeronde hbo-opleiding tot leerkracht hebben;
 • houden van lesgeven en alles wat daarbij hoort;
 • een actieve rol willen en kunnen spelen in de ontwikkeling van de school;
 • Zich het liefst voor langere tijd aan onze school willen verbinden.​

Wij bieden:

 • ​een aanstelling per 1 augustus 2024 voor de duur van een jaar met uitzicht op een arbeidsovereenkomst voor onbepaalde tijd;
 • arbeidsvoorwaarden conform de CAO PO;
 • enthousiaste kinderen, die met plezier naar school gaan;
 • een sfeervolle school met fijne collega’s en betrokken ouders;
 • uitstekende mogelijkheden om je verder te ontwikkelen en professionaliseren.

Laten we snel een keer afspreken!

Zullen we meteen een keer afspreken voor een kennismaking? Of mail je liever eerst een sollicitatiebrief en CV? Jij mag het zeggen. Je kunt me bellen op 030-6055649 of een mail sturen naar margottimmerman@stichtingrobijn.nl. Dan zien we elkaar hopelijk snel.

Direct solliciteren

1800 tekens resterend
Sleep bestanden hier of...
 • Maximale bestandsgrootte: 10 MB

Missie en visie

Ons streven is de kinderen op de scholen van Robijn te laten schitteren. Kernwaarden hierbij zijn: transparant, inspirerend en eigentijds.

Openbaar onderwijs

Een belangrijk uitgangspunt van het openbaar onderwijs is dat alle leerlingen welkom zijn, ongeacht afkomst, godsdienst, achtergrond of levensovertuiging.

Vacatures

Kom werken bij Robijn! Samen werken we aan sterk openbaar basisonderwijs.